Týdenní dovolená v Chomutově

Kategorie:

Prodloužené pobyty

Ident. číslo: KP012.8

cena 6.990 Kč

Užijte si letní dovolenou na úpatí Krušných hor - týdenní pobyt pro 2 osoby v hotelu *** poblíž Kamencového jezera s bohatou polopenzí. V ceně - Podkrušnohorský zoopark, Aquasvět Chomutov, pohádkový svět na Zámku Červený HrádekMuzeum Čarodějnic v Kadani, Nordic Walking a kola zdarma!

Ubytování v Chomutovském hotelu je v plně vybaveném pokoji s televizí, internetem a vlastním sociálním zařízením. Hotelová restaurace připravuje řadu českých i zahraničních specialit, které zajisté nasytí i nejnáročnější jedlíky. Pro dospělé je k dispozici hotelový sklípek s velkým množstvím skvělých vín.

V ceně pobytu je také hotelové parkování na hlídaném parkovišti, pokud k nám však přicestujete bez automobilu, můžeme vám jej za velmi výhodných podmínek zapůjčit.

Co Vás čeká

Letní dovolená pro 2 osoby na 8 dní (7 nocí) se vstupy - pobyty v turnusech od soboty do soboty

 • 7x ubytování v plně vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením, satelitní televizí a Wi-Fi na každém pokoji
 • 7x snídaně formou bufetového stolu pro dvě osoby (přes týden teplé snídaně)
 • 7x večeře pro 2 osoby ve stylové hotelové restauraci (výběr ze 2 až 3 jídel)
 • Možno dokoupit obědy za 100 Kč/osoba/den
 • 2x vstupenka na celý den do Podkrušnohorského zooparku Chomutov (největší plošná zoo v ČR)
 • 1x vstup na 1,5 hod do Aquasvěta Chomutov - rodinné vstupné (15 minut chůze od hotelu)
 • K dispozici společenská místnost
 • WIFI připojení v celém objektu zdarma
 • Možnost parkování na monitorovaném parkovišti v hotelovém areálu za poplatek 100 Kč/noc
 • Ideální pro rodiny s dětmi - super ceny pro děti!
 • Půjčení kol zdarma - v okolí hotelu 8 cyklostezek - ideální podmínky pro rodiny s dětmi, stezky vhodné i na kolečkové brusle či procházky
 • Zapůjčení holí Nordic Walking zdarma
 • 2x vstupenka do Pohádkového světa Zámek Červený Hrádek (7 km od hotelu)
 • Vstup pro děti do Muzea Čarodějnic v Kadani

Doporučený program k pobytu od soboty do soboty:

 • Sobota: Váš příjezd, seznámení s prostředím, prohlídka centra města (2 minuty chůze)
 • Neděle: Zoopark - na celé odpoledne (10 minut chůze od hotelu ) - největší plošná zoo v České republice (zdarma 2 x vstupenka na celý den), safari expres, výstavy a plno dalšího ....
 • Pondělí: Aquasvět Chomutov (15 minut chůze od hotelu) - (Zdarma 1 hod.)
 • Úterý: Čarodějnické muzeum Kadaň (vstupné pro děti zdarma), cestou zpátky - zámek v Klášterci nad Ohří, Hrad Hasištejn
 • Středa: Zámek Jezeří, při cestě zpět jezero Matylda (inline, horská kola, koupání)
 • Čtvrtek: Zámek Červený Hrádek 7 km od hotelu, pohádkový svět (zdarma 2x vstupenka)
 • Odpolední siesta bez dětiček - 14:00-17:00 hlídání vašich dětí, dle počasí - park Plochá dráha (míčové hry, brusle apod.)
 • Pátek: Volný program. Procházka večerním Zooparkem s doprovodem a průvodcem od 21:00.
 • Večer - doporučený Aqumarien Německo, buď vlastní dopravou, nebo zajištěn transfer z hotelu – 250 Kč/ os
 • Sobota: loučení, slzy, balení, odjezd

Příplatky:

 • Děti do 3 let bez nároku na lůžko a stravu zdarma
 • Děti od 3 let do 14 let za 1000 Kč/pobyt/poukaz

Podmínky uplatnění poukazu:

 • nutná rezervace předem

Tříhvězdičkový Hotel se nachází v klidné lokalitě poblíž městského parku a divadla. Svým hostům poskytuje maximální pohodlí a soukromí. Budou se zde dobře cítit jednotlivci, páry i rodiny s dětmi.

Délka

7 nocí / 8 dní

Lokalita

Ústecký kraj, Chomutov

Počet osob

2 os.

Tipy na výlet

Kamencové jezero

Kamencové jezero vzniklo zatopením dolů, v nichž se v letech 1558 - 1785 těžil kamenec a síra. Plocha jezera je 15,95 ha, šířka 240 m, délka 676 m a největší hloubka je 3,4 m. Složení vody jezera vylučuje jakýkoliv organický život kromě prvoků. Lidskému zdraví je však tato voda prospěšná. Jedná se o jediné Kamencové jezero na světě. Zde je krásné koupaliště s různými atrakcemi pro plavce, ale i pro děti. Velmi pěkné. Doporučujeme návštěvu.

Bezručovo údolí

Bezručovo údolí je jedno z nejdelších, nejhlubších a nejkrásnějších údolí Krušných hor, které vzniklo působením řeky Chomutovky. V roce 2002 bylo vyhlášeno přírodním parkem. Rozloha parku je přibližně 6500 ha. Součást parku tvoří přírodní prostředí svahů údolí a údolní niva řeky Chomutovky, jádrem jsou přírodní rezervace Novodomské rašeliniště, dále přírodní rezervace Buky nad Kameničkou a přírodní památka Krásná Lípa. Bezručovým údolím vede několik pěších a cyklistických stezek.

Lázně Evženie v Klášterci nad Ohří

Lázně Evženie leží v historickém centru města Klášterec nad Ohří mezi přírodními dominantami - zámeckým parkem, lázeňským parkem a hradní zříceninou Šumná. Klášterec nad Ohří se vrací ke svým lázeňským tradicím z let 1886 až 1950, ve kterých bylo město vyhledávanýcm lázeňským centrem. Novodobá historie kláštereckého lázeňství se otevřela v roce 1999, kdy byly místní minerální prameny Evženie, Klášterecký a Městský prohlášeny přírodním léčivým zdrojem se zvláštním ochranným statutem.

Zámek Červený Hrádek

Tento malebný zámeček se nachází přibližně 5 km od Chomutova poblíž města Jirkov. Pro veřejnost je Červený Hrádek přístupný po celý rok a je skutečným centrem kulturního a společenského dění v Jirkově a program jeho kulturní sezóny láká veřejnost i z jiných koutů republiky.

Zámek Klášterec nad Ohří

Zámek Klášterec nad Ohří leží na levém břehu řeky Ohře obklopen dendrologicky velmi cenným anglickým parkem z 20. - 70. let 19. století, ve kterém roste na 220 druhů stromů z celého světa. V současné době je zámek Klášterec nad Ohří známý především jako muzeum porcelánu a je přístupný celý rok.

Hrad Hasištejn

Na úzkém ostrohu u obce Místo byl na počátku 14. století založen hrad Hasištejn. Hrad měl velký strategický význam pro obranu země, neboť chránil horské průsmyky, jimiž přicházely do Čech důležité dálkové cesty z Německa. Hrad je přístupný prohlídkám od 1. dubna do 31. října denně. Hrad je velmi zajímavý pro svoji členitost místností a svým výhledem do kraje. Doporučujeme

Zámek Jezeří

Zámek Jezeří patří bezesporu k nejzajímavějším objektům České republiky. Kdysi honosné sídlo rodu Lobkowiczů bylo významným společenským a kulturním centrem. I když krajina pod Krušnými horami prošla radikálními proměnami, dodnes obdivujeme genialitu starých stavitelů, kteří snad pro zámek nemohli zvolit příhodnější místo. Zámek je přístupný od 1. dubna do 31. října. Velmi zajímavé. Doporučujeme navštívit.

Zámek Krásný Dvůr

Tento krásný zámek se nachází 30 km od Chomutova a je jedním z nejnavštěvovanějších zámků ústeckého kraje. Zámecký park v Krásném Dvoře si bezesporu svou jedinečností a nádherou, kterou poskytuje celý rok, získává stále více nadšených návštěvníků. Zámek je přístupný od 1. dubna do 31. října.

Ceny našich pobytů

Zvolte si variantu pobytu, jež Vám bude nejvíce vyhovovat

Pobyt pro 2 osoby (KP012.8)
6.990 Kč

Objednávka pobytu

Děkujeme za Vaši objednávku. Vyplněním následujícího formuláře bude Vaše objednávka realizována.

6.990 Kč

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Pobytový filtr

Najděte si svůj romantický pobyt dle vašich možností

Pobyty do schránky

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí

OK

Spolupracujeme

Naši hrdí partneři. Chcete-li být v naší partě, kontaktujte nás.

Ponožky, podkolenky, funkční prádlo, termoprádlo - nejen ČESKÉ PONOŽKY MojeKlima.cz i-puzzle.cz
Levná koupelna MC Print Korálky Rooya
Zobrazit všechny partnery

Kontaktujte nás

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

Tel.: +420 774 321 784

E-mail: info@krasnepobyty.cz
Internet: www.krasnepobyty.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše tipy na krásné pobyty.

Krásné zážitky

Krásné zážitky

Vychutnejte si ty nejlepší zážitky. Prožijte adrenalin na zemi, ve vodě či v oblacích, vyzkoušejte si romantiku či masáže – prostě si užijte naplno Krásné zážitky.

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originálních dárků? Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti.