Cyklistický pobyt v Chomutově

Kategorie:

Sportovní pobyty

Ident. číslo: KP012.6

cena 2.690 Kč

Perfektní cyklistický pobyt na 3 dny v hotelu pro 2 osoby s polopenzí. Kola, cyklistická brožura s mapkami a pití pro cyklisty zdarma! Užijte si relax na kole v poblíž Kamencového jezera s možností až 8 cyklo-výletů po úpatí Krušných hor!.

Ubytování v centru Chomutova v plně vybaveném pokoji s televizí, internetem a vlastním sociálním zařízením. V ceně pobytu je také hlídané hotelové parkování pro váš automobil, pokud přicestujete bez auta, můžeme vám jej za velice výhodných podmínek zapůjčit.

Hotelová restaurace zajišťuje mnoho českých specialit a výjimkou nejsou ani zahraniční jídla, na kterých si můžete také pochutnat. Hotel disponuje také vlastním sklípkem, který navštíví zajisté každý milovník dobrého vína.

Co Vás Čeká

Cyklistický pobyt pro 2 osoby na 3 dny v Hotelu *** s polopenzí buď s vlastním a nebo pevným programem

Oba balíčky zahrnují:

 • 2x ubytování v plně vybavených standardních pokojích s vlastním sociálním zařízením, satelitní televizí a Wi-FI na každém pokoji
 • 2x bohatá snídaně pro 2 osoby
 • 2x večeře pro 2 osoby ve stylové hotelové restauraci U Fešáka
 • 4x pití pro cyklisty
 • Zapůjčení kol zdarma
 • Úschovna kol zdarma
 • Cyklistická brožura s mapkami
 • V blízkosti hotelu cyklostezka, možnost až 8 cyklo-výletů
 • K dispozici společenská místnost

 • WIFI připojení v celém objektu zdarma
 • Možnost parkování na monitorovaném parkovišti v hotelovém areálu

Varianta A: Cyklo pobyt pro dvě osoby 3 dny (2 noci) - vlastní volný program

Doporučené aktivity:

 • Aquapark Marien, Německo (34 km od hotelu) – mimořádný zážitek, který stojí za to! Několik bazénů, atrakcí pro děti i dospělé a možností relaxace. (při včasné domluvě, se dá připlatit i cesta do Německa a zpět)
 • Podkrušnohorský Zoopark Chomutov (15 min chůze od hotelu) – největší plošná Zoo v České republice! Doporučujeme každý pátek od 19:30 procházku nočním Zooparkem

Varianta B:  Cyklo pobyt pro dvě osoby 3 dny (2 noci) s pevným programem

Pevný program:

 • Pátek - 19:30 hod - noční procházka Zooparkem – Co dělají zvířata po setmění? - vhodné pro rodiny s dětmi
 • Sobota - 9:00 hod - sraz u kolárny hotelu Clochard - doprovod po cyklostezkách, dle domluvy možná doprava i na zahraniční cyklostezky do Německa
               18:00 hod - odjezd do Aquaparku Aqua Marien v Německu (34 km) - buď vlastní dopravou nebo při včasné rezervaci je možný transfer za poplatek
               18:30 hod - příjezd do Aquaparku Aqua Marien - vstup dospělý: 8 €, vstup děti: 5,50 €

Příplatky pro obě varianty:

 • Dítě do 6 let bez nároku na lůžko a stravu zdarma
 • Dítě do 6 let za 150 Kč/pobyt včetně polopenze
 • Dítě od 6 let do 14 let za 300 Kč/pobyt včetně polopenze

Délka

3 dny / 2 noci

Lokalita

Ústecký kraj, Chomutov

Počet osob 

2 os.

Tipy na výlet

Kamencové jezero

Kamencové jezero vzniklo zatopením dolů, v nichž se v letech 1558 - 1785 těžil kamenec a síra. Plocha jezera je 15,95 ha, šířka 240 m, délka 676 m a největší hloubka je 3,4 m. Složení vody jezera vylučuje jakýkoliv organický život kromě prvoků. Lidskému zdraví je však tato voda prospěšná. Jedná se o jediné Kamencové jezero na světě. Zde je krásné koupaliště s různými atrakcemi pro plavce, ale i pro děti. Velmi pěkné. Doporučujeme návštěvu.

Bezručovo údolí

Bezručovo údolí je jedno z nejdelších, nejhlubších a nejkrásnějších údolí Krušných hor, které vzniklo působením řeky Chomutovky. V roce 2002 bylo vyhlášeno přírodním parkem. Rozloha parku je přibližně 6500 ha. Součást parku tvoří přírodní prostředí svahů údolí a údolní niva řeky Chomutovky, jádrem jsou přírodní rezervace Novodomské rašeliniště, dále přírodní rezervace Buky nad Kameničkou a přírodní památka Krásná Lípa. Bezručovým údolím vede několik pěších a cyklistických stezek.

Lázně Evženie v Klášterci nad Ohří

Lázně Evženie leží v historickém centru města Klášterec nad Ohří mezi přírodními dominantami - zámeckým parkem, lázeňským parkem a hradní zříceninou Šumná. Klášterec nad Ohří se vrací ke svým lázeňským tradicím z let 1886 až 1950, ve kterých bylo město vyhledávanýcm lázeňským centrem. Novodobá historie kláštereckého lázeňství se otevřela v roce 1999, kdy byly místní minerální prameny Evženie, Klášterecký a Městský prohlášeny přírodním léčivým zdrojem se zvláštním ochranným statutem.

Zámek Červený Hrádek

Tento malebný zámeček se nachází přibližně 5 km od Chomutova poblíž města Jirkov. Pro veřejnost je Červený Hrádek přístupný po celý rok a je skutečným centrem kulturního a společenského dění v Jirkově a program jeho kulturní sezóny láká veřejnost i z jiných koutů republiky.

Zámek Klášterec nad Ohří

Zámek Klášterec nad Ohří leží na levém břehu řeky Ohře obklopen dendrologicky velmi cenným anglickým parkem z 20. - 70. let 19. století, ve kterém roste na 220 druhů stromů z celého světa. V současné době je zámek Klášterec nad Ohří známý především jako muzeum porcelánu a je přístupný celý rok.

Hrad Hasištejn

Na úzkém ostrohu u obce Místo byl na počátku 14. století založen hrad Hasištejn. Hrad měl velký strategický význam pro obranu země, neboť chránil horské průsmyky, jimiž přicházely do Čech důležité dálkové cesty z Německa. Hrad je přístupný prohlídkám od 1. dubna do 31. října denně. Hrad je velmi zajímavý pro svoji členitost místností a svým výhledem do kraje. Doporučujeme

Zámek Jezeří

Zámek Jezeří patří bezesporu k nejzajímavějším objektům České republiky. Kdysi honosné sídlo rodu Lobkowiczů bylo významným společenským a kulturním centrem. I když krajina pod Krušnými horami prošla radikálními proměnami, dodnes obdivujeme genialitu starých stavitelů, kteří snad pro zámek nemohli zvolit příhodnější místo. Zámek je přístupný od 1. dubna do 31. října. Velmi zajímavé. Doporučujeme navštívit.

Zámek Krásný Dvůr

Tento krásný zámek se nachází 30 km od Chomutova a je jedním z nejnavštěvovanějších zámků ústeckého kraje. Zámecký park v Krásném Dvoře si bezesporu svou jedinečností a nádherou, kterou poskytuje celý rok, získává stále více nadšených návštěvníků. Zámek je přístupný od 1. dubna do 31. října.

Ceny našich pobytů

Zvolte si variantu pobytu, jež Vám bude nejvíce vyhovovat

Pobyt pro 2 osoby (KP012.6)
2.690 Kč

Objednávka pobytu

Děkujeme za Vaši objednávku. Vyplněním následujícího formuláře bude Vaše objednávka realizována.

2.690 Kč

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Pobytový filtr

Najděte si svůj romantický pobyt dle vašich možností

Pobyty do schránky

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí

OK

Spolupracujeme

Naši hrdí partneři. Chcete-li být v naší partě, kontaktujte nás.

Levná koupelna Rapid & Smart s.r.o. Korálky Rooya
Žijemesportem.cz MC Print Avanti Hotel
Zobrazit všechny partnery

Kontaktujte nás

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

Tel.: +420 774 321 784

E-mail: info@krasnepobyty.cz
Internet: www.krasnepobyty.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše tipy na krásné pobyty.

Krásné zážitky

Krásné zážitky

Vychutnejte si ty nejlepší zážitky. Prožijte adrenalin na zemi, ve vodě či v oblacích, vyzkoušejte si romantiku či masáže – prostě si užijte naplno Krásné zážitky.

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originálních dárků? Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti.