Relax v Krušných horách

Kategorie:

Wellness víkend

Ident. číslo: KP054.1.Ly
Stav: Akční

cena 2.999 Kč

Díky své poloze v srdci Krušných hor je penzion ideálním místem pro ubytování osob i kolektivů. Krušné hory jsou vhodné pro návštěvníky, kteří dávají přednost aktivnímu pobytu. Penzion nabízí příjemné a pohodlné ubytování s možností relaxace přímo v penzionu.

Penzion je ideálním místem pro ten pravý relax v Krušných horách, který začíná dobrou lahví vína na pokoji a pokračuje masáží zad a šíje, vířivkou, parním boxem a saunou.

Relax v Krušných horách v horském prostředí je ideální pro ten správný odpočinek. V ceně balíčku je vstup do wellness centra pro každého. Zarelaxujete si přímo ve vířivce, a vyzkoušejte parní box! Samozřejmě bude čas i na klidné posezení u kávy a vínka. Tak na co čekat? Příjemné prostředí, špičkové služby a totální relaxace v nádherném prostředí Krušných hor.

Co Vás čeká

2x ubytování

2x snídaně

1x víno

1x skořicový zábal pro jednoho nebo návštěva sauny pro oba

1x klasická masáž záda šíje pro oba

Sleva 35% na další masáže

parkování přímo před penzionem

Wi-Fi připojení

Délka

2 noci/ 3 dny.

Lokalita

Ústecký kraj, u Chomutova v Krušných horách

Počet osob/cena

2 os. / 2999,- Kč

Původní cena 3999,- kč, nyní ve slevě za 2999,- Kč

Tipy na výlet

Muzeum letecké bitvy nad Krušnohořím /300m od penzionu/ - unikátní expozice, trosky letadel, uniformy, autentické dokumenty, fotografie a osobní věci letců popisující události kolem 11. září 1944 /podrobnosti na www.museum119.cz/.

Kovářská a její okolí - Barokní kostel sv.Michala a mariánský sloup dominují původnímu středu obce Kovářská. Kapli Sv.Marka najdete, půjdete-li procházkou podél Černého potoka směrem na Vejprty. V blízkosti stojí železný kříž z roku 1871. Starou vápenku, která byla postavena v padesátých letech 19. století, najdete za vlakovým nádražím.

Ježíškova cesta /10km/ – jde o cestu, která je věnována hlavně dětem. Na trasu se vyráží z Infocentra na Božím Daru, kde dostanete instrukce a Ježíškův zápisníček, kam si děti budou zapisovat odpovědi na jednotlivé úkoly. Příjemná procházka s malým dobrodružstvím.

Nejvyšší Bungee Jumping v ČR a Kleinova houpačka - pro mladé a aktivní či sportovní rodiny doporučujeme seskok z 62m nad řekou Hačka u Chomutova. Adrenalinový zážitek se provozuje od dubna do října. Xtreme Sports Vám ručí za tradici, nejvyšší jump v CR, bezpečnost, adrenalin, profesionalita.

Podkrušnohorksý Zoopark /30km/ v rozsáhlém areálu v blízkosti centra Chomutova, který láká k procházkám v každém ročním období, žije více než 600 zvířat. Součástí parku je i Eurosafari, skanzen, funkční Holandský větrný mlýn, motorová lokálka, jízdárna.

Kamencové jezero /30km/– jezero se nachází v městě Chomutov. Celý den, celá rodina, žádná nuda, atrakce i klidná zóna.
Adrenalinovým zážitkem, který při návštěvě Kamencového jezera nesmíte vynechat, jsou vodní lyže provozované na přilehlém Velkém rybníku tažené unikátním zařízením podobné lyžařskému vleku.

Blatenský příkop /10km/ - umělý vodní příkop /12km dlouhý, 2m široký/ slouží dnes jako naučná stezka. Začátek je 2km západně od Božího Daru, končí v Horní Blatné. Kulturní technická památka!

Měděnec /5km/ - nad touto obcí se zvedá Mědník, nazývaný Měděná hůrka. V roce 2007 zde byla pro veřejnost otevřena 300m dlouhá podzemní štola s nasvíceným jezírkem vzniklým ze zaplavené komory. Přijďte se podívat do dolu ze 16. století nebo si zajděte na skalní útvar Sfingy nabízející překrásný výhled na Doupovské hory.

Úzkokolejka Oberwiesenthal – Cranzahl /12km/ - jedinečná projížďka parní lokomotivou za slunce i deště. Délka trati 17km, jezdí denně, 9 zastávek, 6 mostů z toho jeden ocelový mřížový viadukt 110m dlouhý, 23 m vysoký.

Úzkokolejka Johnstadt - Steinbach /14km/ - nenechte si ujít jízdu romantickým údolím tentokrát Přísečnice. Historický vlak jezdí kyvadlovou dopravou převážně o víkendech /cena 70,-Kč/. Na zastávce Steinbach navštivte muzejní železnici, zastávka Wilbach nabízí útulnou hospůdku s českou obsluhou, na zastávce Schmalzgrube objevíte starou tavicí pec.

Klášterec nad Ohří /15km/ - nejvýznamnější památkou v historickém centru je klášterecký zámek s rozsáhlým parkem u řeky Ohře. Prohlídkové okruhy nabízejí Muzeum českého porcelánu, Muzeum čínského a japonského porcelánu a Pohádkovou zemi Vítězslavy Klimtové pro děti.

Jáchymov /15km/ – lázeňské město jehož historie je spojena s těžbou uranu. Navštivte zdejší štolu, aquapark či solnou jeskyni.

Karlovy Vary (30 km) – největší a nejznámější lázně s dlouholetou tradicí. Mnoho mondénních budov, termální koupaliště, karlovarské vřídlo, kolonády a velké množství kulturních akcí.

Aquapark Annaberg-Geyer (25km) – koupání s mnoha atrakcemi (bazény, umělé vlny, průtokový kanál, skluzavky, dětské bazénky pro děti i batolata, divoká řeka) www.aquamarien.de.

Ceny našich pobytů

Zvolte si variantu pobytu, jež Vám bude nejvíce vyhovovat

Pobyt pro 2 osoby (KP054.1.Ly)
2.999 Kč

Objednávka pobytu

Děkujeme za Vaši objednávku. Vyplněním následujícího formuláře bude Vaše objednávka realizována.

2.999 Kč

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Pobytový filtr

Najděte si svůj romantický pobyt dle vašich možností

Pobyty do schránky

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí

OK

Spolupracujeme

Naši hrdí partneři. Chcete-li být v naší partě, kontaktujte nás.

Žijemesportem.cz MojeKlima.cz eDekor.cz
Nakladatelství JOTA, s.r.o. Korálky Rooya i-puzzle.cz
Zobrazit všechny partnery

Kontaktujte nás

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

Tel.: +420 774 321 784

E-mail: info@krasnepobyty.cz
Internet: www.krasnepobyty.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše tipy na krásné pobyty.

Krásné zážitky

Krásné zážitky

Vychutnejte si ty nejlepší zážitky. Prožijte adrenalin na zemi, ve vodě či v oblacích, vyzkoušejte si romantiku či masáže – prostě si užijte naplno Krásné zážitky.

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originálních dárků? Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti.