Luxusní pobyt pro 2 osoby na dvě noci

Kategorie:

Pobyt na zámku

Ident. číslo: KP0101.2

cena 5.870 Kč

Žďár nad Sázavou je vstupní bránou do jedné z nejčistších a nejhezčích oblastí České republiky. Chráněná krajinná oblast Žďárské vrchy je plná skalních útvarů, rybníků a řek, které jsou pastvou pro oko i duši.

Penzion, který je zasazen přímo do areálu zámku, byl původně cisterciácký klášter z poloviny 13. století. Nečekejte běžný zámek s prohlídkovými trasami, spíše jen příjemnou odpočinkovou zónu, přímo vybízející k procházkám. V areálu je mimo jiné velmi zajímavé Muzeum knihy.

Z našeho penzionu je možno podniknout několik vycházek. Jedna z možností je lesní cesta na Vápenici. Značena je žlutě. Pěšky cca 2 hod., na kole 35 minut.

Další z možností krátké vycházky je vyznačena červenou barvou a vede k Zelené hoře (kostelu sv. Jana Nepomuckého vystavěného J.B. Santinim) kolem celého zámku a rybníka Konvent. Na přítoku konventního rybníku je chráněné území. Dále po trase se Vám naskytne krásný výhled na zámek, kde uvidíte na sídlo majitelů zámku Kinských a postupně vystoupáte na Zelenou horu k poutnímu kostelu a odtud je nádherný výhled do okolí. Zpět se vydáte přes hráz rybníka do penzionu, kde na Vás čeká doušek dobré kávy.

Příjemná odpočinková zahrada je součástí penzionu. Naprostý klid u kávy společně s přítomností čápů na blízkém komíně, bude mít blahodárný účinek na vaše nervy.

Příjemná zahrada je oddělena od veřejně přístupné kavárny. Celá zahrada skýtá nebývalý pohled na čapí hnízdo na zámeckém komíně a také na zámeckou věž s věžními hodinami. V přízemí nového křídla penzionu se nachází hala s krbem a pokoj číslo 5, který je díky své poloze vhodný pro hosty se ztíženou mobilitou. Společně s halou a krbem zde můžete najít také plně vybavenou kuchyni, kde si lze snadno připravit drobné pohoštění.

Největším lákadlem blízkého okolí je určitě památka UNESCO – poutní kostel svatého Jana Nepomuckého na Zelené hoře vystavěný geniálním stavitelem Janem Blažejem – Aichlem z počátku 18. století ve stylu barokní gotiky. Kostel je na kopci asi šest minut chůze od penzionu.

Snídaně jsou podávány běžně v prostoru kavárny a v letních měsících je možné si objednat snídani i do zahrady. Snídaně u nás je posezení u prostřeného stolu s nerušenou atmosférou dle libosti a času hosta. Je možné požadovat snídani formou bufetu. V rámci služeb je velice oblíbená snídaně do postele.

Co Vás čeká

Luxusní pobyt pro 2 osoby na dvě noci..

2x ubytování v apartmá, 2x večeře s lahví francouzského vína z oblasti „Alsace", 2x snídaně pro 2 osoby, kytice růží.

Večeře I : studená na pokoji – máslo, pečivo, sýry, pršut, nakládaná rajčata, šopský salát.

Večeře II :teplá, ochutnávka francouzské kuchyně.

Délka

3 dny / 2 noci

Lokalita

Vysočina kraj, Žďár nad Sázavou

Počet osob

2 os.

Ceny našich pobytů

Zvolte si variantu pobytu, jež Vám bude nejvíce vyhovovat

Pobyt pro 2 osoby (KP0101.2)
5.870 Kč

Objednávka pobytu

Děkujeme za Vaši objednávku. Vyplněním následujícího formuláře bude Vaše objednávka realizována.

5.870 Kč

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Pobytový filtr

Najděte si svůj romantický pobyt dle vašich možností

Pobyty do schránky

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí

OK

Spolupracujeme

Naši hrdí partneři. Chcete-li být v naší partě, kontaktujte nás.

Ponožky, podkolenky, funkční prádlo, termoprádlo - nejen ČESKÉ PONOŽKY MojeKlima.cz FilmCity.cz
Spodní prádlo | Prádlo Elegant MC Print Nakladatelství JOTA, s.r.o.
Zobrazit všechny partnery

Kontaktujte nás

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

Tel.: +420 774 321 784

E-mail: info@krasnepobyty.cz
Internet: www.krasnepobyty.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše tipy na krásné pobyty.

Krásné zážitky

Krásné zážitky

Vychutnejte si ty nejlepší zážitky. Prožijte adrenalin na zemi, ve vodě či v oblacích, vyzkoušejte si romantiku či masáže – prostě si užijte naplno Krásné zážitky.

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originálních dárků? Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti.