• Barokní zámek

  6.990 Kč

  Císařský víkendový balíček

  Císařský víkendový balíček je romantický pobyt plný dobové atmosféry a jedinečných okamžiků s nádechem středověku, strašidelnou prohlídkou zámku a ochutnávkou 10 ti druhů vín.

 • Romantika na zámku u Golčova Jeníkova

  7.700 Kč

  Romantika na zámku

  Romantika na zámku je romantický pobyt pro dvě osoby a dvě noci s možností výletu po okolí na kolech nebo s návštěvou dalších hradů a zámků v blízkém okolí.

 • Penzion s ubytováním v kapli v prostoru zámku

  5.870 Kč

  Luxusní pobyt pro 2 osoby na dvě noci

  Luxusní pobyt pro 2 osoby na dvě noci je v unikátním penzionu v kapli v přímém prostoru areálu zámku ve Žďáru nad Sázavou s krásnou zahradou a relaxací por Váš klid a odpočinek.

 • Penzion v kapli

  2.990 Kč

  Luxusní pobyt pro 2 osoby na jednu noc

  Luxusní pobyt pro 2 osoby na jednu noc je ubytování v unikátním a ojedinělém penzionu v kapli v přímém prostoru areálu zámku Žďáru nad Sázavou s krásnou odpočinkovou zahradou.

 • Romantika zámecké noci

  od 5.070 Kč

  Romantika zámecké noci

  Romantika zámecké noci je krásný romantický a odpočinkový pobyt, který nabízí úžasné chvíle, jako například romantické polibky pod hvězdným nebem při svitu lucerny.

 • Dotyk přírody

  6.880 Kč

  Dotyk přírody

  Dotyk přírody je odpočinkový a relaxační popbyt pro dámy spojený s procedurami na očištění těla i mysli. Společně s kamarádkami zažijete nezapomenutelnou dámskou jízdu.

 • 1

  4.190 Kč

  Ubytování na zámku v zimě

  Ubytování na zámku v zimě je relaxační zimní pobyt a určitě potěší každého, kdo miluje sníh a zimu samotnou. Během pobytu zažijete ozdravovací procedury a pobyt ve wellness centru přímo v zámku.

 • Ubytování na zámku

  6.160 Kč

  Ubytování na zámku s fitness balíčkem

  Ubytování na zámku s fitness balíčkem je dvoudenní fitness a relaxační pobyt v zámeckém prostředí zaměřený na relaxaci a zdraví v samém srdci Plzeňského kraje, kde si na své přijde opravdu každý.

 • Ubytování na zámku

  5.190 Kč

  Ubytování na zámku s balíčkem romantic

  Ubytování na zámku s balíčkem Romantic je relaxační a odpočinkový pobyt, který si zaslouží každá pracovitá manželka ale i jiní. Zahrnuje v sobě rozmanitý program od kroketu po masáž dle výběru.

 • Romantický víkend na zámku

  6.590 Kč

  Romantický víkend na zámku s balíčkem

  Romantický víkend na zámku s balíčkem je romantický a odpočinkový pobyt pro milovníky vášně a romantiky. Společně se svojí drahou polovičkou zažijete krásné chvíle plné romantiky a odpočinku.

 • Romantický víkend na zámku

  5.390 Kč

  Romantický víkend na zámku v zimě

  Romantický víkend na zámku v zimě je romantický a odpočinkový pobyt. Je určen pro ty, kteří mají rádi zimu, sníh a romantické poklidné pobyty. Krása tohoto pobytu je umocněna zámkem.

 • Ubytování na zámku

  890 Kč

  Zámecké odpoledne

  Zámecké odpoledne je odpočinkový a relaxační pobyt, který můžete prožít se svými blízkými na malebném zámečku uprostřed křivoklátských lesů nedaleko Prahy.

 • 2

  2.990 Kč

  Ubytování na zámku s balíčkem Classic

  Ubytování na zámku s balíčkem Classic je klasický pobyt zaměřený především na relaxaci. Je to skvělý dárek pro přátele či rodinu. Pobyt se Vám zajisté vryje do paměti jako žádný jiný.

 • Romantická večeře na zámku

  1.500 Kč

  Romantická večeře v zámecké krčmě

  Romantická večeře v zámecké krčmě zahrnuje veškeré vaše představy o romantice. Možnost povečeření v krčmě je v celoroční nabídce, takže romantickou večeři můžete prožívat po celý rok.

Pobytový filtr

Najděte si svůj romantický pobyt dle vašich možností

Pobyty do schránky

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí

OK

Spolupracujeme

Naši hrdí partneři. Chcete-li být v naší partě, kontaktujte nás.

i-puzzle.cz FilmCity.cz MC Print
MojeKlima.cz Korálky Rooya Rapid & Smart s.r.o.
Zobrazit všechny partnery

Kontaktujte nás

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

Tel.: +420 774 321 784

E-mail: info@krasnepobyty.cz
Internet: www.krasnepobyty.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše tipy na krásné pobyty.

Krásné zážitky

Krásné zážitky

Vychutnejte si ty nejlepší zážitky. Prožijte adrenalin na zemi, ve vodě či v oblacích, vyzkoušejte si romantiku či masáže – prostě si užijte naplno Krásné zážitky.

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originálních dárků? Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti.