Gurmánský víkend s vínem

Kategorie:

Relaxační pobyty

Ident. číslo: KP102.3

cena 9.580 Kč

Hledáte nápad na zajímavé místo s možností odpočinku? Když přijedete do lázní, jistě naleznete to pravé! Vy budete relaxovat, pochutnávat si na dobrém jídle, lahvince vína a my o Vás budeme pečovat.

Spa hotel **** se nachází ve městě Lednice v těsné blízkosti Lednicko-Valtického areálu. Tento areál je rájem historických památek, překrásné přírody a jiných turistických zajímavostí. Návštěvou hotelu se tak ocitnete v blízkosti mnoha památek UNESCO a čekají Vás i nejedna další zajímavá místa na území jižní Moravy.

Hotel **** je nekuřácký, který svým hostům nabízí komfortní ubytování v 43 prostorných pokojích, 3 apartmánech a luxusním knížecím apartmánu, jenž uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka.
Lázeňský hotel je dále vybaven komplexním balneo provozem, kde si můžete vybrat ze širokých léčebných a relaxačních procedur, restaurací se zimní zahradou, konferenční místností a prostorem pro školení. Samozřejmostí je vlastní uzavřené parkoviště v areálu hotelu a bezdrátové připojení k internetu v celém komplexu hotelu.

Pokoje jsou moderně a komfortně zařízeny designovým nábytkem a poskytují tak lázeňským hostům nejvyšší pohodlí. Pro pohodlný, zdravý a ničím nerušený spánek jsou pro Vás na lůžkách přichystány zdravotní matrace a anti alergické lůžkoviny.

Co vás čeká

  • 2x Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
  • 2x Snídaně podávaná formou teplého a studeného bufetu
  • 1x Večeře formou klasické polopenze
  • 1x Vícechodová večeře s lahví výběrového vína
  • 1x Jodová mořská duokoupel (v místnosti obložené přírodním kamenem Onyx)
  • 1x Volná degustace v Salonu vín ČR ve Valticích *
  • Neomezený vstup do bazénu s jodovou mořskou vodou
  • Vstup do privátní infrasauny s ochlazovnou
  • Župan a pantofle na pokoji
  • Parkování

* program A1 (unikátní možnost individuálně ochutnat kterékoliv z uskladněných vín [mimo vín šumivých a speciálních výběrů]. O každém z vín jsou k dispozici podrobné informace jak na prezentačním boxu každého vína, tak v katalogu. Doba trvání degustace je cca 90 min.).

Délka

2 noci / 3 dny

Lokalita

Jihomoravsky kraj, Lednice

Tipy na výlet

Zámek Lednice

Dominantou obce Lednice je zámek ve stylu anglické novogotiky s rozsáhlým zámeckým parkem. Původní tvrz byla postupně přestavována až do své současné podoby.

Zámecký skleník

Jednou z nepřehlédnutelných atrakcí zámeckého parku je zámecký skleník úctyhodných rozměrů. Najdete tu nespočet tropických a subtropických rostlin.

Minaret

Nejpozoruhodnější romantickou stavbou lednického areálu je bezpochyby Minaret. Pokud zdoláte všech 302 schodů, naskytne se Vám jedinečný výhled do okolí.

Janův hrad

Památkou, která je od lednického zámku vzdálena asi čtyři kilometry je Janův hrad neboli Janohrad. K této pozoruhodné stavbě můžete od lednického zámku dojít pěšky či doplout v loďce.

Apollonův chrám

Apollonův chrám je zámeček zasvěcený antickému bohu Apollonovi. Nalézt ho můžete na kopečku nad Mlýnským rybníkem.

Nový dvůr

Nový dvůr byl již od prvopočátku zamýšlen jako užitková budova. Pro chov a ustájení koní slouží Nový dvůr dodnes a jeho interiéry jsou tedy veřejnosti nepřístupné.

Tři Grácie

V areálu lednického zámku můžete najít také klasicistní půlkruhovou kolonádu se sousoším tří řeckých bohyň Athény, Afrodity a Artemis – bohyně lovu.

Rendez-Vous

Rendez-Vous je antickou stavbou zasvěcenou římské bohyni lovu, Dianě a je tedy nazývaný také jako Dianin chrám. Tento chrám má tvar vítězného oblouku a je ozdoben sochami a antickými motivy.

Belveder

Po cestě z Lednice do Valtic najdete také zámeček Belveder, který dříve sloužil pro chov ptactva například bažantů či pávů. Je z něj nádherný výhled na nedaleký Mikulov a reliéf Pálavy.

Hraniční zámeček

Dříve sloužil Hraniční zámeček k relaxaci a odpočinku šlechty v prostředí krásné přírody. Dnes zde mohou návštěvníci najít luxusní hotel s restaurací.

Zámek Valtice

Dominantou Valtic je překrásný barokní zámek, který v sobě ukrývá až stovku místností zařízených v barokním či rokokovém stylu. Valtický zámek je obklopen také krásným parkem.

Rybniční zámeček

Klasicistní stavba Rybničního zámečku se tyčí nad průzračnou hladinou Prostředního rybníka. Zámeček je zdoben motivy harfy, květinovými ornamenty a velkými francouzskými okny.

Ceny našich pobytů

Zvolte si variantu pobytu, jež Vám bude nejvíce vyhovovat

Pobyt pro 2 os ve dvoulůžkovém pokoji (KP102.3)
9.580 Kč

Objednávka pobytu

Děkujeme za Vaši objednávku. Vyplněním následujícího formuláře bude Vaše objednávka realizována.

9.580 Kč

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Pobytový filtr

Najděte si svůj romantický pobyt dle vašich možností

Pobyty do schránky

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí

OK

Spolupracujeme

Naši hrdí partneři. Chcete-li být v naší partě, kontaktujte nás.

Avanti Hotel Rapid & Smart s.r.o. FilmCity.cz
eDekor.cz Ponožky, podkolenky, funkční prádlo, termoprádlo - nejen ČESKÉ PONOŽKY Levná koupelna
Zobrazit všechny partnery

Kontaktujte nás

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

Tel.: +420 774 321 784

E-mail: info@krasnepobyty.cz
Internet: www.krasnepobyty.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše tipy na krásné pobyty.

Krásné zážitky

Krásné zážitky

Vychutnejte si ty nejlepší zážitky. Prožijte adrenalin na zemi, ve vodě či v oblacích, vyzkoušejte si romantiku či masáže – prostě si užijte naplno Krásné zážitky.

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originálních dárků? Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti.