• 2014_08_23_3472.jpg

    5.990 Kč

    Romantik v Bechyni

    Romantik je romantický pobyt v krásném městečku Bechyně v klidném prostředí přímo v srdci jižních Čech .

  • Gurmán 3 denní balíček ve Špindlu

    4.999 Kč

    Gurmán 3 denní balíček ve Špindlu

    Hotel se nachází ve Špindlerově Mlýně v nadmořské výšce 830m na místě, ze kterého je jeden z nejhezčích výhledů na kotlinu, ve které se Špindlerův Mlýn nachází a okolní vrcholky Krkonoš.

  • Randez vous ve spa hotelu

    9.580 Kč

    Gurmánský víkend s vínem

    Gurmánský víkend s vínem je pobyt pro dva a pro vaše setkání s bohyní lovu ve wellnes hotelu. Dopřejte si vše to nádherné co tento wellness hotel nabízí.

  • Penzion v Peci pod Sněžkou

    2.900 Kč

    Pohodový pobyt v Peci pod Sněžkou

    Penzion se nachází v horském středisku v Krkonoších, nedaleko centra malebného horského střediska Pec pod Sněžkou na úpatí hory Sněžky. Na uvítanou vás bude čekat na pokoji lahvinka vína.

  • Víkendový relaxační pobyt

    od 3.560 Kč

    Víkendový relaxační pobyt na Valašsku

    Víkendový relaxační pobyt je pobyt v hotelu v mikroregionu Valašska, kde prožijete naprostý klid a pohodu snoubenou s neskrotnou přírodou a krás tohoto kraje.

  • hotel_1233456.jpg

    5.200 Kč

    Víkendový pobyt v Mariánských lázních

    Víkendový pobyt v Mariánských lázních je relaxační pobyt, který vám poskytne mnoho kulturního ale společenského vyžití a to nejen v hotelu, ale především v celých Mariánských lázních.

  • Víkendový pobyt pro dva s adrenalinovým zážitkem

    3.990 Kč

    Víkendový pobyt pro dva s adrenalinovým zážitkem

    Víkendový pobyt pro dva s adrenalinovým zážitkem je víkendový relaxační pobyt v největší dřevostavbě v ČR s lahví sektu na pokoji a vstupem do sportovního areálu.

  • Sportovní pobyt ve Znojmě

    od 4.700 Kč

    Sportovní pobyt ve Znojmě

    Sportovní pobyt ve Znojmě je pobyt ve zrekontruovaném hotelu v samém centru historického jádra města v chráněné městské památkové rezervaci na dobře situované mezinárodní trase.

  • f_apartman_1_panorama_pokoj_jpg.jpg

    5.790 Kč

    Relaxační víkend v Rychnově

    Relaxační víkend v Rychnově je v luxusním dvoulůžkovém pokoji se snídaní a kytičkou pro partnerku, s klasickou masáží, privátním relaxačním centrem s bazénem, vířivkou a saunou.

  • Wellness víkend v Rychnově

    7.490 Kč

    Wellness víkend v Rychnově

    Wellness víkend v Rychnově je relaxační víkend spojený s masáží lávovými kameny, masáží zad a šíje, soukromou saunou, vířivkou, denním pobytem v hotelovém wellnessu a mísou plnou ovoce.

  • osvetleny_hotel_panorama_v_noci.jpg

    9.690 Kč

    Romantický víkend v Rychnově

    Romantický víkend v Rychnově je víkendový pobyt v luxusním dvoulůžkovém pokoji s výhledem na Orlické hory, masáží, romantickou večeří při svíčkách, vínem a privátním wellnessem.

  • Báječný víkend Panorama Suitě

    11.390 Kč

    Báječný víkend Panorama Suitě

    Báječný víkend Panorama Suitě je víkendový pobyt v krásném hotelu s výhledem na Orlické hory v luxusním apartmánu se snídaní a dvakrát s romantickou večeří při svíčkách o třech chodech.

  • Víkend pro dva

    6.990 Kč

    Báječný víkend v Rychnově

    Báječný víkend v Rychnově probíhá v krásném hotelu s výhledem na Orlické hory v luxusním pokoji se snídaní a dále se saunou, vířivkou, masáží a večeří při svíčkách o třech chodech.

  • Víkendová Jihlava

    4.599 Kč

    Víkendová Jihlava

    Víkendová Jihlava to je ubytování v samotném srdci krajského města Jihlavy, kde se minulost setkává se současností s možností hotelového wellness a zápůjčky jízdních kol.

  • Sladké překvapení v Černé v Pošumaví

    od 3.590 Kč

    Sladké překvapení v Černé v Pošumaví

    Sladké překvapení v Černé v Pošumaví je relaxační pobyt v hotelu přímo u Lipenského jezera s romantickou výzdobou na pokoji, lahvičkou vína, ovocem a sladkým překvapením přímo na pokoji.

  • Víkendový pobyt s pejskem

    3.590 Kč

    3 dny s koňmi pro pokročilé u Chebu

    Pobyt 3 dny s koňmi po pokročilé v hotelu u Chebu je krásný relaxační pobyt s koňmi.

  • Víkend na koních

    3.490 Kč

    4 dny u koní pro začátečníky

    Víkend na koních je sportovní, relaxační víkend s vyjížďkami na koních do okolí nejmladší sopky ve střední Evropě a po okolí kolem přehrady Skalka.

  • Wellness pobyt na 3 noci

    3.390 Kč

    Wellness pobyt na 3 noci u Chebu

    Wellness pobyt na 3 noci je relaxační pobyt s wellness veřeří, saunou, masáží, pivní koupelí, jednodenním půjčením kola a relaxační procházkou po farmě a okolí.

  • Luxusní romantický víkend v Chebu

    od 5.550 Kč

    Luxusní romantický víkend u Chebu

    Luxusní romantický víkend v Chebu je pobyt ve zrekonstruovaném hotelu s romantickou večeří při svíčkách, výřivkou, saunou, masáží, lázní s přísadou piva nebo bylinek a projížďkou na koni.

  • img_8145_jpg.jpg

    od 3.999 Kč

    Romantický pobyt u Chebu

    Romantický pobyt u Chebu je v krásném zrekontruovaném wellness hotelu, kde najdete i malou zoo, čtyřkolky, vyjížďky na koních ale především nádhernou relaxaci.

  • Relaxační pobyt na Šumavě u Lipenského jezera

    5.566 Kč

    Jen vy dva a Šumava

    Jen vy dva a Šumava je relaxační pobyt v krásném hotelu na Šumavě přímo nad Lipenským jezerem s nadstandartním ubytováním v bývalé schwarzenberské lesovně s dlouhou historií.

  • Víkendový pobyt v Plzni

    7.690 Kč Akční

    Víkendový balíček v Plzni

    Víkendový balíček v Plzni je víkendový relaxační pobyt v hotelu v Plzni, jehož historie sahá do roku 1870. Přivítání budete lahví sektu a kyticí pro dámu. Čeká Vás i sauna, bylinková koupel a masáž.

  • Wellness pobyt ve Vyškově

    2.690 Kč

    Wellness pobyt ve Vyškově

    Wellness pobyt ve Vyškově je relaxační pobyt pro dva na jednu noc v hotelu s klidnou a pohodovou atmosférou a konfortním ubytováním nedaleko centra města.

  • 20.jpg

    4.599 Kč

    Odpočinkový Štamberský balíček

    Odpočinkový Štamberský pobyt je ideálním místem pro relaxační pobyt a wellness pobyt. Hotel se nachází na unikátním místě CHKO Podblanicko poblíž památné hory Blaník.

  • Wellness v Mariánských lázních

    5.262 Kč

    Wellness v Mariánských lázních

    Wellness v Mariánských lázních je relaxační a wellness pobyt s volným vstupem do bazénu, perličkovou masáží nebo také návštěvou solné jeskyně.

  • Lázeňský pobyt v Mariánských lázních

    2.990 Kč

    Lázeňský pobyt v Mariánských lázních

    Lázeňský pobyt v Mariánských lázních je relaxační a odpočinkový pobyt s volným vstupem do bazénu v krásném lázeňském městečku.

  • Pokoj v hotelu

    1.900 Kč

    Brána do Českého Švýcarska

    Zažijte relaxační pobyt v hotelu, který se nachází přímo na náměstí v Krásné Lípě a je bránou do Českého Švýcarska v chráněné krajinné oblasti Labské pískovce s romantickými procházkami. 

  • jprerovsky_benica_hotelycz_8777.jpg

    4.790 Kč

    Relaxační pobyt pro dvě osoby spojený s prohlídkou zámku Konopiště

    Relaxační pobyt pro dvě osoby je určen všem kdo chtějí správně zrelaxovat a načerpat nové síly v krásném hotelu na okraji Benešova v ideální spojnici s Prahou a Budějovicemi.

  • Hotel Vivaldi u Jihlavy

    6.988 Kč

    Relaxační víkend v Jihlavě

    Relaxační víkend u Jihlavy je pobyt v krásném zrekonstruovaném hotelu jehož historie sahá až do roku 1305 a jeho okolí tvoří krásná Českomoravská vrchovina s památkami a turistickými cíly.

  • Romantika na horách

    od 13.990 Kč

    Romantika na horách s partou přátel

    Romantika na horách s celou partou přátel na horské chalupě obklopené krkonošskou přírodou je romantický a relaxační pobyt pro všechny příznivce krásné a nespoutané horské přírody.

  • Hotel u řeky v Rožmberku

    3.590 Kč

    Gurmánský balíček v Rožmberku

    Gurmánský balíček v Rožmberku je kombinace gurmánského zážitku a relaxačního pobytu v krásném prostředí jižních Čech. Hotel se pyšní výhledem na hrad, ale i řeku.

  • Hotel v Rožmberku

    3.590 Kč

    Akční balíček v Rožmberku

    Akční pobytový balíček v Rožmberku je romantický pobyt v hotelu s výhledem na hrad a řeku. Zde Vás potká nejen romantika, ale také hotelový whirpool a zároveň projížďka na lodičkách.

  • aqua

    od 3.390 Kč

    Balíček relax speciál

    Balíček Relax speciál je odpočinkový a relaxační pobyt .

  • wellness

    5.990 Kč

    Sen pro dva

    Balíček Sen pro dva je unikátní odpočinkový pobyt a relaxační pobyt s večeří a masážemi.

  • wellness

    od 3.290 Kč

    Relax balíček

    Balíček Relax je odpočinkový a relaxační balíček s polopenzí a vstupem do Aquafora a krásnou perličkovou koupelí. Užijete si pobyt plný odpočinku v nádherném okolí Františkových Lázní.

  • Relax v Táboře

    od 1.900 Kč

    Relax v historickém městě Táboře

    Relax v historickém městě Táboře je relaxační a odpočinkový pobyt zaměřený na relaxaci a poznání historického města Tábora. Během pobytu si můžete užívat relaxačního programu, který Vás určitě zabaví.

  • Kouzelný víkend

    3.900 Kč

    Kouzelný víkend pro 2 osoby

    Kouzelný víkend pro 2 osoby je relaxační a odpočinkový pobyt a bude doslova a do písmene kouzelný. Zažijete úžasný víkend v krásném tří-hvězdičkovém hotelu v srdci jižních Čech.

  • Relaxační pobyt v jižních Čechách

    od 5.900 Kč

    Wellness pobyt - jižní Čechy

    Wellness pobyt - jižní Čechy je wellness pobyt plný odpočinku a relaxace. Chcete se uvolnit? Můžeme vám nabídnout naprosté odreagování od každodenního shonu. Vyzkoušejte u nás různé masáže a zábaly.

  • Relaxační pobyt

    od 3.600 Kč

    Relaxační pobyt v 4-hvězdičkovém hotelu

    Relaxační pobyt v 4-hvězdičkovém hotelu je pobyt plný odpočinku a relaxace. Nechcete si alespoň jeden víkend udělat volno a někam prostě „vypadnout“? Tak právě pro Vás je tento pobyt jako na míru.

  • r4600_2009_02_25_15_47_30.jpg

    3.600 Kč

    Western

    Western je skvělý westernový a odpočinkový pobyt ve známém zábavném parku a  westernovém městečku Boskovice. Můžete se pochlubit, že jste házeli tomahavkem nebo rýžovali zlato.

  • magic day

    8.300 Kč

    Magic day

    Magic day je odpočinkový a relaxační wellness pobyt v pětihvězdičkovém hotelu s bazénem, vířivkou a saunou. Luxusní hotel zaručuje ničím nerušený odpočinek a relaxaci.

  • Romantický pobyt v Brdech

    5.790 Kč

    Relaxační pobyt pro dva v Brdech

    Relaxační pobyt pro dva v Brdech je romantický a odpočinkový pobyt pro zamilované spojený s masaží, infrasaunou a dobrým jídlem. Zkrátka pobyt, na který jen tak nezapomenete.

  • Wellness v Hluboký

    13.800 Kč

    Sweet harmony

    Sweet harmony je jedinečný odpočinkový wellnes pobyt v nádherném luxusním pětihvězdičkovém hotelu s neomezenou možností využívání wellness a fitness centra.

  • Měšťanský víkend ve středověku

    3.990 Kč

    Měšťanský víkend ve středověku

    Měšťanský víkend ve středověku je odpočinkový a především gurmánský pobyt v historické krčmě, ve které se podává perfektní jídlo v průběhu středověkého programu, který vás vtáhne do děje.

  • kralovsky vikend

    5.300 Kč

    Královský víkend ve středověku

    Královský víkend ve středověku je relaxační pobyt a zároveň gurmánský pobyt s úžasným jídlem podávaném přímo ve středověké krčmě s dobovou výzdobou i obsluhou.

  • Pobyt Tycho de Brahe

    10.800 Kč

    Tycho de Brahe a návrat do historie

    Tycho de Brahe a návrat do historie je odpočinkový a relaxační pobyt v histrorickém centru Prahy, v nejstarším domě na Malé Straně s historicky vybaveným interiérem a romantickou plavbou lodí.

  • sklepufesaka_image_hotelycz_bar_1.jpg

    2.690 Kč

    Relaxační pobyt v Chomutově

    Relaxační pobyt v Chomutově nabízí skvělou možnost odpočinku v krásném hotelu v Chomutově a návštěvou zámků nebo zooparku.

  • hotel_tommy.jpg

    6.890 Kč

    Andělské pohlazení pro dva

    Andělské pohlazení pro dva je odpočinkový a relaxační pobyt pro ty, kteří chtějí získat novou energii, mají rádi odpočinek a relaxaci a hlavně krásné nic nedělání.

  • interio4_hotel_recepce_1.jpg

    4.090 Kč

    Královský romantický víkend

    Královský romantický víkend jsou krásné dny odpočinku, hýčkání a zasloužené relaxace. Zažijete společně s patnerem krásný relaxační pobyt, který si budete bez pochyby užívat.

Pobytový filtr

Najděte si svůj romantický pobyt dle vašich možností

Pobyty do schránky

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí

OK

Spolupracujeme

Naši hrdí partneři. Chcete-li být v naší partě, kontaktujte nás.

Nakladatelství JOTA, s.r.o. Ponožky, podkolenky, funkční prádlo, termoprádlo - nejen ČESKÉ PONOŽKY Žijemesportem.cz
i-puzzle.cz Spodní prádlo | Prádlo Elegant MC Print
Zobrazit všechny partnery

Kontaktujte nás

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

Tel.: +420 774 321 784

E-mail: info@krasnepobyty.cz
Internet: www.krasnepobyty.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše tipy na krásné pobyty.

Krásné zážitky

Krásné zážitky

Vychutnejte si ty nejlepší zážitky. Prožijte adrenalin na zemi, ve vodě či v oblacích, vyzkoušejte si romantiku či masáže – prostě si užijte naplno Krásné zážitky.

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originálních dárků? Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti.