Relaxační pobyt v Chomutově

Kategorie:

Relaxační pobyty

Ident. číslo: KP012.7

cena 2.690 Kč

Relaxační pobyt v Krušných horách v hotelu*** pro dva na 3 dny s chutnou polopenzí, vstup do Aquasvěta a Podkrušnohorského zooparku v ceně. Unikátní Kamencové jezero se zdraví prospěšnou vodou poblíž! 

Ubytování v Chomutově v plně vybaveném pokoji s televizí, internetem a vlastním sociálním zařízením. K dispozici je také vinný sklípek, hotelová restaurace a spousta dalších hotelových služeb. Pro návštěvníky je zde možnost výhodného zapůjčení automobilu.

Co Vás čeká

Relaxační pobyt pro 2 osoby na 3 dny (2 noci) se vstupem do Aquasvěta a do Podkrušnohorského zooparku

 • 2x ubytování v pokoji s vlastním sociálním zařízením
 • 2x bohatá bufetová snídaně pro 2 osoby
 • 2x večeře v restauraci Sklep u Fešáka pro 2 osoby
 • Vstup do Aquasvěta v Chomutově na 1,5 hod.
 • Vstup do Podkrušnohorského zooparku Chomutov (největší plošná zoo v ČR)
 • Úschovna kol
 • K dispozici společenská místnost
 • WIFI připojení v celém objektu zdarma
 • Parkování před hotelem, možnost parkování na monitorovaném parkovišti v hotelovém areálu
 • Ideální pro rodiny s dětmi

Doporučené aktivity:

 • Aquasvět Chomutov - 15 minut chůze od hotelu
 • Podkrušnohorský zoopark Chomutov (největší plošná zoo v ČR) - 10 minut chůze od hotelu
 • Zámecký park v Klášterci nad Ohří
 • Aquapark Marien, Německo (34 km od hotelu) - mimořádný zážitek, který stojí za to! Několik bazénů, atrakcí pro děti i dospělé a možností relaxace (při včasné domluvě, se dá připlatit i cesta do Německa a zpět)
 • Půjčovna kol - výjezd každou sobotu od kolárny hotelu Clochard s doprovodem po cyklostezkách, dle domluvy možná doprava i na zahraniční cyklostezky do Německa

Příplatky - platí na jeden poukaz:

 • Děti do 6 let bez nároku na lůžko a stravu zdarma
 • Děti od 6 let do 14 let 300 Kč pobyt/poukaz včetně polopenze

Délka

3 dny / 2 noci

Lokalita

Ústecký kraj - Chomutov

Počet osob

2 os.

Tipy na výlet

Kamencové jezero

Kamencové jezero vzniklo zatopením dolů, v nichž se v letech 1558 - 1785 těžil kamenec a síra. Plocha jezera je 15,95 ha, šířka 240 m, délka 676 m a největší hloubka je 3,4 m. Složení vody jezera vylučuje jakýkoliv organický život kromě prvoků. Lidskému zdraví je však tato voda prospěšná. Jedná se o jediné Kamencové jezero na světě. Zde je krásné koupaliště s různými atrakcemi pro plavce, ale i pro děti. Velmi pěkné. Doporučujeme návštěvu.

Bezručovo údolí

Bezručovo údolí je jedno z nejdelších, nejhlubších a nejkrásnějších údolí Krušných hor, které vzniklo působením řeky Chomutovky. V roce 2002 bylo vyhlášeno přírodním parkem. Rozloha parku je přibližně 6500 ha. Součást parku tvoří přírodní prostředí svahů údolí a údolní niva řeky Chomutovky, jádrem jsou přírodní rezervace Novodomské rašeliniště, dále přírodní rezervace Buky nad Kameničkou a přírodní památka Krásná Lípa. Bezručovým údolím vede několik pěších a cyklistických stezek.

Lázně Evženie v Klášterci nad Ohří

Lázně Evženie leží v historickém centru města Klášterec nad Ohří mezi přírodními dominantami - zámeckým parkem, lázeňským parkem a hradní zříceninou Šumná. Klášterec nad Ohří se vrací ke svým lázeňským tradicím z let 1886 až 1950, ve kterých bylo město vyhledávanýcm lázeňským centrem. Novodobá historie kláštereckého lázeňství se otevřela v roce 1999, kdy byly místní minerální prameny Evženie, Klášterecký a Městský prohlášeny přírodním léčivým zdrojem se zvláštním ochranným statutem.

Zámek Červený Hrádek

Tento malebný zámeček se nachází přibližně 5 km od Chomutova poblíž města Jirkov. Pro veřejnost je Červený Hrádek přístupný po celý rok a je skutečným centrem kulturního a společenského dění v Jirkově a program jeho kulturní sezóny láká veřejnost i z jiných koutů republiky.

Zámek Klášterec nad Ohří

Zámek Klášterec nad Ohří leží na levém břehu řeky Ohře obklopen dendrologicky velmi cenným anglickým parkem z 20. - 70. let 19. století, ve kterém roste na 220 druhů stromů z celého světa. V současné době je zámek Klášterec nad Ohří známý především jako muzeum porcelánu a je přístupný celý rok.

Hrad Hasištejn

Na úzkém ostrohu u obce Místo byl na počátku 14. století založen hrad Hasištejn. Hrad měl velký strategický význam pro obranu země, neboť chránil horské průsmyky, jimiž přicházely do Čech důležité dálkové cesty z Německa. Hrad je přístupný prohlídkám od 1. dubna do 31. října denně. Hrad je velmi zajímavý pro svoji členitost místností a svým výhledem do kraje. Doporučujeme

Zámek Jezeří

Zámek Jezeří patří bezesporu k nejzajímavějším objektům České republiky. Kdysi honosné sídlo rodu Lobkowiczů bylo významným společenským a kulturním centrem. I když krajina pod Krušnými horami prošla radikálními proměnami, dodnes obdivujeme genialitu starých stavitelů, kteří snad pro zámek nemohli zvolit příhodnější místo. Zámek je přístupný od 1. dubna do 31. října. Velmi zajímavé. Doporučujeme navštívit.

Zámek Krásný Dvůr

Tento krásný zámek se nachází 30 km od Chomutova a je jedním z nejnavštěvovanějších zámků ústeckého kraje. Zámecký park v Krásném Dvoře si bezesporu svou jedinečností a nádherou, kterou poskytuje celý rok, získává stále více nadšených návštěvníků. Zámek je přístupný od 1. dubna do 31. října.

Ceny našich pobytů

Zvolte si variantu pobytu, jež Vám bude nejvíce vyhovovat

Pobyt pro 2 osoby (KP012.7)
2.690 Kč

Objednávka pobytu

Děkujeme za Vaši objednávku. Vyplněním následujícího formuláře bude Vaše objednávka realizována.

2.690 Kč

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Pobytový filtr

Najděte si svůj romantický pobyt dle vašich možností

Pobyty do schránky

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí

OK

Spolupracujeme

Naši hrdí partneři. Chcete-li být v naší partě, kontaktujte nás.

Levná koupelna i-puzzle.cz Ponožky, podkolenky, funkční prádlo, termoprádlo - nejen ČESKÉ PONOŽKY
MC Print Spodní prádlo | Prádlo Elegant Korálky Rooya
Zobrazit všechny partnery

Kontaktujte nás

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

Tel.: +420 774 321 784

E-mail: info@krasnepobyty.cz
Internet: www.krasnepobyty.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše tipy na krásné pobyty.

Krásné zážitky

Krásné zážitky

Vychutnejte si ty nejlepší zážitky. Prožijte adrenalin na zemi, ve vodě či v oblacích, vyzkoušejte si romantiku či masáže – prostě si užijte naplno Krásné zážitky.

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originálních dárků? Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti.